• 5c.png
  • 11.png
  • 3b.png
  • 12.png
  • 9.png
  • 7.png
  • 2c.png
  • 4b.png
  • 6.png
  • 5.png
  • 10.png
  • 1b.png
  • 8.png

Programma

Wedstrijdnr. Tijd Zaterdag 12 november      Accommodatie naam Plaats
11867 15:30 Oranje Wit (D) 1 - TOP (A) 1 Oranje Withal DORDRECHT
14297 18:45 PKC/SWKGroep 3 - TOP (A) 2 PKC-hal PAPENDRECHT
14269 15:00 Ventura Sport 2 - TOP (A) 3 Apollohal STRIJEN
7912 18:20 TOP (A) 5 - Tjoba 4 De Blikken ARNEMUIDEN
7935 13:05 Fortis 7 - TOP (A) 6 De Belt OOST-SOUBURG
18210 13:25 PKC/SWKGroep A2 - TOP (A) A1 PKC-hal PAPENDRECHT
18976 14:00 PSV/lifovragen.nl A1 - TOP (A) A2 De Tempel EINDHOVEN
7480 17:10 TOP (A) A3 - BKC A1 De Blikken ARNEMUIDEN
20206 14:00 Kinderdijk B1 - TOP (A) B1 Blokweer ALBLASSERDAM
9978 12:55 Gemini B1 - TOP (A) B2 De Mammoet GOUDA
9894 15:10 TOP (A) B3 - Scheldevogels B1 De Blikken ARNEMUIDEN
9629 16:10 TOP (A) B4 - Swift (M) B2 De Blikken ARNEMUIDEN
21212 11:10 TOP (A) C1 - Movado C1 De Blikken ARNEMUIDEN
6688 12:10 TOP (A) D1 - Seolto D1 De Blikken ARNEMUIDEN
6669 13:10 TOP (A) D2 - Tjoba D1 De Blikken ARNEMUIDEN
6672 14:10 TOP (A) D3 - TOGO D2 De Blikken ARNEMUIDEN
5354 9:15 Seolto E1 - TOP (A) E1 Baskensburg VLISSINGEN
5365 9:00 TOP (A) E4 - TOP (A) E3 De Blikken ARNEMUIDEN
5344 9:00 TOP (A) E5 - Blauw Wit (K) E1 De Blikken ARNEMUIDEN
5077 10:00 Luctor F1 - TOP (A) F2 Vliegende Vaart TERNEUZEN
4542 9:00 TOP (A) F3 - TOP (A) F4 De Blikken ARNEMUIDEN
10208 10:00 TOP (A) F5 - BKC F1 De Blikken ARNEMUIDEN
             
             
Wedstrijdnr. Tijd Zaterdag 19 november      Accommodatie naam Plaats
12011 16:50 TOP (A) 1 - Sporting Delta 1 De Blikken ARNEMUIDEN
14555 15:10 TOP (A) 2 - Nieuwerkerk 2 De Blikken ARNEMUIDEN
14554 13:45 TOP (A) 3 - ONDO (M) 3 De Blikken ARNEMUIDEN
7961 16:20 Blauw Wit (K) 3 - TOP (A) 4 Omnium GOES
18314 12:25 TOP (A) A1 - Sporting Delta A1 De Blikken ARNEMUIDEN
18339 18:15 TOP (A) A2 - NKV A1 De Blikken ARNEMUIDEN
19791 11:15 TOP (A) B1 - ONDO (M) B1 De Blikken ARNEMUIDEN
9898 13:00 Tjoba B1 - TOP (A) B3 Omnium GOES
20740 13:00 Sporting Delta C1 - TOP (A) C1 Deltahal DORDRECHT
6736 13:40 HKC (Ha) D1 - TOP (A) D1 Het Dok HARDINXVELD-GIESSENDAM
6762 13:00 Stormvogels (W) D1 - TOP (A) D2 De Couburg KOUDEKERKE
6757 13:30 Swift (M) D2 - TOP (A) D3 De Sprong MIDDELBURG
5456 10:00 TOP (A) E1 - ONDO (M) E2 De Blikken ARNEMUIDEN
5409 9:00 Fortis E1 - TOP (A) E2 De Belt OOST-SOUBURG
5455 9:00 TOP (A) E3 - Fortis E2 De Blikken ARNEMUIDEN
5420 9:00 ONDO (M) E4 - TOP (A) E4 De Sprong MIDDELBURG
5441 10:30 BKC E1 - TOP (A) E5 Scheldeveste BRESKENS
4582 9:00 KVK F1 - TOP (A) F1 Het Groene Woud KAPELLE
10221 11:00 Seolto F1 - TOP (A) F3 Baskensburg VLISSINGEN
4606 9:00 TOP (A) F4 - Fortis F1 De Blikken ARNEMUIDEN
10198 9:00 TOP (A) F6 - TOP (A) F5 De Blikken ARNEMUIDEN
             
             
Wedstrijdnr. Tijd Zaterdag 26 november      Accommodatie naam Plaats
13013 19:10 Avanti (P) 1 - TOP (A) 1 De Viergang, Pijnacker PIJNACKER
16309 18:10 Nic./Alfa-college 3 - TOP (A) 2 Alfa College GRONINGEN
16317 13:05 Sperwers 2 - TOP (A) 3 Wielewaal ROTTERDAM
7999 18:30 TOP (A) 4 - Atlas 3 De Blikken ARNEMUIDEN
8000 17:20 TOP (A) 5 - Fortis 8 De Blikken ARNEMUIDEN
8032 19:30 Tjoba 5 - TOP (A) 6 Omnium GOES
18955 12:50 DSC A1 - TOP (A) A1 De Vijfkamp EINDHOVEN
18419 16:10 TOP (A) A2 - ONDO (M) A2 De Blikken ARNEMUIDEN
7532 13:55 Blauw Wit (K) A2 - TOP (A) A3 Omnium GOES
19844 15:10 TOP (A) B1 - Fortis B1 De Blikken ARNEMUIDEN
9979 14:10 TOP (A) B2 - DVS '69 B1 De Blikken ARNEMUIDEN
9899 12:00 Keep Fit '70 B1 - TOP (A) B3 In de Roos ROOSENDAAL
21195 13:10 TOP (A) C1 - PKC/SWKGroep C2 De Blikken ARNEMUIDEN
6771 12:10 TOP (A) D1 - DeetosSnel D2 De Blikken ARNEMUIDEN
6776 10:00 Keep Fit '70 D1 - TOP (A) D2 In de Roos ROOSENDAAL
10183 11:50 Seolto D2 - TOP (A) D3 Baskensburg VLISSINGEN
5997 9:00 TOP (A) E2 - TOP (A) E1 De Blikken ARNEMUIDEN
5505 11:05 TOP (A) E4 - Stormvogels (W) E1 De Blikken ARNEMUIDEN
5487 9:00 TOP (A) E5 - Tjoba E2 De Blikken ARNEMUIDEN
4659 9:00 TOP (A) F2 - Blauw Wit (K) F1 De Blikken ARNEMUIDEN
4628 11:05 TOP (A) F3 - Swift (M) F1 De Blikken ARNEMUIDEN
4937 9:00 ONDO (M) F1 - TOP (A) F4 De Sprong MIDDELBURG
10212 11:05 TOP (A) F6 - BKC F1 De Blikken ARNEMUIDEN
             
             
Wedstrijdnr. Tijd Zaterdag 3 december      Accommodatie naam Plaats
13157 17:30 TOP (A) 1 - Tempo 1 De Blikken ARNEMUIDEN
16553 15:50 TOP (A) 2 - GKV/Enomics 2 De Blikken ARNEMUIDEN
16552 13:05 TOP (A) 3 - ADO 2 De Blikken ARNEMUIDEN
8364 14:10 Fortis 6 - TOP (A) 4 De Belt OOST-SOUBURG
8356 13:50 Seolto 4 - TOP (A) 5 Baskensburg VLISSINGEN
19054 14:25 TOP (A) A1 - GKV/Enomics A1 De Blikken ARNEMUIDEN
19057 18:00 Blauw Wit (K) A1 - TOP (A) A2 Omnium GOES
20260 11:00 Vriendenschaar (H) B1 - TOP (A) B1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM
9980 17:30 Merwede B2 - TOP (A) B2 De Lockhorst SLIEDRECHT
9919 19:00 TOP (A) B3 - Seolto B2 De Blikken ARNEMUIDEN
20866 16:20 KOAG C1 - TOP (A) C1 Krimpenerwaard College KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
7140 9:00 Albatros D2 - TOP (A) D1 Walburghal ZWIJNDRECHT
7143 12:05 TOP (A) D2 - Fortis D2 De Blikken ARNEMUIDEN
7145 11:05 TOP (A) D3 - Luctor D1 De Blikken ARNEMUIDEN
5561 9:00 ONDO (M) E1 - TOP (A) E2 De Sprong MIDDELBURG
6054 11:00 Volharding E1 - TOP (A) E4 Reimerswaalhal KRUININGEN
6037 12:00 Volharding E2 - TOP (A) E5 Reimerswaalhal KRUININGEN
4998 9:00 TOP (A) F4 - Tjoba F2 De Blikken ARNEMUIDEN
4983 9:00 TOP (A) F5 - Luctor F2 De Blikken ARNEMUIDEN
             
             
Wedstrijdnr. Tijd Zaterdag 10 december      Accommodatie naam Plaats
12298 18:40 TOP (A) 1 - KCC/SO natural 1 De Blikken ARNEMUIDEN
15050 17:00 TOP (A) 2 - KCC/SO natural 2 De Blikken ARNEMUIDEN
15049 20:10 TOP (A) 3 - DSO (K) 2 De Blikken ARNEMUIDEN
8396 12:00 Luctor 3 - TOP (A) 5 Scheldeveste BRESKENS
8085 17:40 Zaamslag 2 - TOP (A) 6 Scheldeveste BRESKENS
18499 15:30 TOP (A) A1 - Vitesse (Ba) A1 De Blikken ARNEMUIDEN
19107 14:10 TOP (A) A2 - DKB A1 De Blikken ARNEMUIDEN
7564 13:05 KVK A1 - TOP (A) A3 Het Groene Woud KAPELLE
20311 13:10 TOP (A) B1 - Albatros B1 De Blikken ARNEMUIDEN
9981 12:10 TOP (A) B2 - Thor (R) B1 De Blikken ARNEMUIDEN
9903 11:15 Terda B1 - TOP (A) B3 De Drie Linden PRINSENBEEK
9649 14:20 Luctor B1 - TOP (A) B4 Scheldeveste BRESKENS
20874 11:10 TOP (A) C1 - IJsselvogels C1 De Blikken ARNEMUIDEN
7173 11:00 Fortis D1 - TOP (A) D1 De Belt OOST-SOUBURG
6832 14:30 ONDO (M) D1 - TOP (A) D2 De Sprong MIDDELBURG
6845 10:00 KVK D1 - TOP (A) D3 Het Groene Woud KAPELLE
5608 10:00 TOP (A) E1 - Fortis E1 De Blikken ARNEMUIDEN
5584 9:00 TOP (A) E2 - Tjoba E1 De Blikken ARNEMUIDEN
5607 9:00 TOP (A) E3 - Volharding E1 De Blikken ARNEMUIDEN
6125 9:00 Fortis E2 - TOP (A) E4 De Belt OOST-SOUBURG
5020 9:00 Luctor F1 - TOP (A) F1 Bodyline Health Centre TERNEUZEN
5014 9:00 Fortis F1 - TOP (A) F3 De Belt OOST-SOUBURG
4686 9:00 TOGO F1 - TOP (A) F5 Omnium GOES
10199 9:00 TOP (A) F6 - ONDO (M) F2 De Blikken ARNEMUIDEN
             
             
Wedstrijdnr. Tijd Zaterdag 17 december      Accommodatie naam Plaats
12359 18:50 KVS/Maritiem 1 - TOP (A) 1 De Blinkerd Scheveningen 'S-GRAVENHAGE
15145 17:20 KVS/Maritiem 2 - TOP (A) 2 De Blinkerd Scheveningen 'S-GRAVENHAGE
15131 13:10 Swift (M) 3 - TOP (A) 3 De Sprong MIDDELBURG
8444 16:25 TOP (A) 4 - Scheldevogels 2 De Blikken ARNEMUIDEN
8354 14:05 TOP (A) 6 - Seolto 5 De Blikken ARNEMUIDEN
18543 15:00 Albatros A1 - TOP (A) A1 Develsteinhal ZWIJNDRECHT
19213 12:05 Luctor A1 - TOP (A) A2 Vliegende Vaart TERNEUZEN
7742 15:15 TOP (A) A3 - ONDO (M) A3 De Blikken ARNEMUIDEN
20352 10:10 Merwede B1 - TOP (A) B1 De Stoep SLIEDRECHT
9982 15:00 Kinderdijk B2 - TOP (A) B2 Blokweer ALBLASSERDAM
9922 13:05 TOP (A) B3 - DSO (K) B1 De Blikken ARNEMUIDEN
9651 12:05 TOP (A) B4 - Ventura Sport B2 De Blikken ARNEMUIDEN
21344 14:00 NIO C1 - TOP (A) C1 Wilgenring ROTTERDAM
7198 11:05 TOP (A) D3 - Blauw Wit (K) D1 De Blikken ARNEMUIDEN
5630 9:00 ONDO (M) E1 - TOP (A) E1 De Sprong MIDDELBURG
5623 9:00 ONDO (M) E4 - TOP (A) E3 De Sprong MIDDELBURG
6195 9:00 TOP (A) E4 - ONDO (M) E3 De Blikken ARNEMUIDEN
6174 10:00 TOP (A) E5 - Swift (M) E1 De Blikken ARNEMUIDEN
4951 10:00 Tjoba F1 - TOP (A) F2 Omnium GOES
5051 9:00 TOP (A) F3 - ONDO (M) F1 De Blikken ARNEMUIDEN
10225 9:30 Seolto F1 - TOP (A) F4 Baskensburg VLISSINGEN
5040 9:00 TOP (A) F5 - ONDO (M) F2 De Blikken ARNEMUIDEN
10200 9:00 Luctor F2 - TOP (A) F6 Vliegende Vaart TERNEUZEN
             
             
Wedstrijdnr. Tijd Zaterdag 7 januari      Accommodatie naam Plaats
13447 17:40 TOP (A) 1 - DeetosSnel 1 De Blikken ARNEMUIDEN
17046 16:00 TOP (A) 2 - DeetosSnel 2 De Blikken ARNEMUIDEN
17045 14:30 TOP (A) 3 - Fortis 3 De Blikken ARNEMUIDEN
8120 17:10 Swift (M) 4 - TOP (A) 4 De Sprong MIDDELBURG
8127 15:10 Stormvogels (W) 4 - TOP (A) 5 De Couburg KOUDEKERKE
19242 13:20 TOP (A) A1 - DeetosSnel A2 De Blikken ARNEMUIDEN
18575 19:10 TOP (A) A2 - TOGO A1 De Blikken ARNEMUIDEN
7777 14:00 Zaamslag A1 - TOP (A) A3 Vliegende Vaart TERNEUZEN
19951 12:10 TOP (A) B1 - Oranje Wit (D) B2 De Blikken ARNEMUIDEN
9633 13:00 Fortis B2 - TOP (A) B4 De Belt OOST-SOUBURG
21371 11:10 TOP (A) C1 - Fortis C1 De Blikken ARNEMUIDEN
6904 10:00 DSO (K) D1 - TOP (A) D1 De Niervaert KLUNDERT
7263 12:00 Zaamslag D1 - TOP (A) D3 Vliegende Vaart TERNEUZEN
6256 10:00 TOP (A) E1 - Tjoba E1 De Blikken ARNEMUIDEN
6255 9:00 TOP (A) E3 - Stormvogels (W) E1 De Blikken ARNEMUIDEN
5679 10:00 Emergo E1 - TOP (A) E5 Haestinge SINT-MAARTENSDIJK
4742 9:00 TOP (A) F2 - TOP (A) F1 De Blikken ARNEMUIDEN
4743 12:00 Tjoba F2 - TOP (A) F3 Omnium GOES
5101 9:00 TOP (A) F4 - Swift (M) F1 De Blikken ARNEMUIDEN
             
             
Wedstrijdnr. Tijd Zaterdag 14 januari      Accommodatie naam Plaats
12500 17:40 TOP (A) 1 - Oranje Wit (D) 1 De Blikken ARNEMUIDEN
15410 16:00 TOP (A) 2 - PKC/SWKGroep 3 De Blikken ARNEMUIDEN
15409 19:10 TOP (A) 3 - Ventura Sport 2 De Blikken ARNEMUIDEN
8146 18:00 Tjoba 4 - TOP (A) 5 Omnium GOES
18630 14:30 TOP (A) A1 - PKC/SWKGroep A2 De Blikken ARNEMUIDEN
19292 13:10 TOP (A) A2 - PSV/lifovragen.nl A1 De Blikken ARNEMUIDEN
7601 13:30 BKC A1 - TOP (A) A3 Scheldeveste BRESKENS
20439 11:10 TOP (A) B1 - Kinderdijk B1 De Blikken ARNEMUIDEN
9984 12:10 TOP (A) B2 - Gemini B1 De Blikken ARNEMUIDEN
9906 9:30 Scheldevogels B1 - TOP (A) B3 Tuinwijk BERGEN OP ZOOM
9634 12:00 Zaamslag B1 - TOP (A) B4 Vliegende Vaart TERNEUZEN
21428 14:25 Movado C1 - TOP (A) C1 Oranje Withal DORDRECHT
6928 11:30 Seolto D1 - TOP (A) D1 Baskensburg VLISSINGEN
6917 11:00 Tjoba D1 - TOP (A) D2 Omnium GOES
6182 10:30 Seolto E1 - TOP (A) E2 Baskensburg VLISSINGEN
5720 9:00 TOP (A) E3 - TOP (A) E4 De Blikken ARNEMUIDEN
5733 9:00 Blauw Wit (K) E1 - TOP (A) E5 Omnium GOES
5127 10:00 TOP (A) F2 - Tjoba F1 De Blikken ARNEMUIDEN
4773 9:00 TOP (A) F4 - TOP (A) F3 De Blikken ARNEMUIDEN
10214 10:30 BKC F1 - TOP (A) F5 Scheldeveste BRESKENS
10202 9:00 TOP (A) F6 - TOGO F1 De Blikken ARNEMUIDEN
             
             
Wedstrijdnr. Tijd Zaterdag 21 januari      Accommodatie naam Plaats
13671 20:00 Sporting Delta 1 - TOP (A) 1 Deltahal DORDRECHT
17454 18:00 Nieuwerkerk 2 - TOP (A) 2 De Kleine Vink Hal NIEUWERKERK AD IJSSEL
17447 16:35 ONDO (M) 3 - TOP (A) 3 De Sprong MIDDELBURG
8552 15:10 TOP (A) 4 - Blauw Wit (K) 3 De Blikken ARNEMUIDEN
19379 16:45 Sporting Delta A1 - TOP (A) A1 Deltahal DORDRECHT
18663 13:00 NKV A1 - TOP (A) A2 De Hongerman NUENEN
19990 13:05 ONDO (M) B1 - TOP (A) B1 De Sprong MIDDELBURG
9907 17:20 TOP (A) B3 - Tjoba B1 De Blikken ARNEMUIDEN
21442 13:10 TOP (A) C1 - Sporting Delta C1 De Blikken ARNEMUIDEN
6973 12:10 TOP (A) D1 - Albatros D2 De Blikken ARNEMUIDEN
6937 16:20 TOP (A) D2 - Stormvogels (W) D1 De Blikken ARNEMUIDEN
6940 14:10 TOP (A) D3 - Swift (M) D2 De Blikken ARNEMUIDEN
6374 10:00 ONDO (M) E2 - TOP (A) E1 De Sprong MIDDELBURG
6324 9:00 TOP (A) E2 - Fortis E1 De Blikken ARNEMUIDEN
6381 10:00 Fortis E2 - TOP (A) E3 De Belt OOST-SOUBURG
6361 11:05 TOP (A) E4 - ONDO (M) E4 De Blikken ARNEMUIDEN
6342 11:05 TOP (A) E5 - BKC E1 De Blikken ARNEMUIDEN
5155 9:00 TOP (A) F1 - KVK F1 De Blikken ARNEMUIDEN
10227 11:05 TOP (A) F3 - Seolto F1 De Blikken ARNEMUIDEN
5173 10:00 Fortis F1 - TOP (A) F4 De Belt OOST-SOUBURG
10203 9:00 TOP (A) F5 - TOP (A) F6 De Blikken ARNEMUIDEN
             
             
Wedstrijdnr. Tijd Zaterdag 28 januari      Accommodatie naam Plaats
13816 17:40 TOP (A) 1 - Avanti (P) 1 De Blikken ARNEMUIDEN
17688 16:00 TOP (A) 2 - Nic./Alfa-college 3 De Blikken ARNEMUIDEN
17687 14:35 TOP (A) 3 - Sperwers 2 De Blikken ARNEMUIDEN
8578 19:10 TOP (A) 6 - Tjoba 5 De Blikken ARNEMUIDEN
19479 13:15 TOP (A) A1 - DSC A1 De Blikken ARNEMUIDEN
19408 10:00 ONDO (M) A2 - TOP (A) A2 De Sprong MIDDELBURG
20494 12:00 Fortis B1 - TOP (A) B1 Baskensburg VLISSINGEN
9985 14:00 DVS '69 B1 - TOP (A) B2 De Ridderhal HENDRIK IDO AMBACHT
9931 12:05 TOP (A) B3 - Keep Fit '70 B1 De Blikken ARNEMUIDEN
21554 15:05 PKC/SWKGroep C2 - TOP (A) C1 PKC-hal PAPENDRECHT
7354 11:05 TOP (A) D2 - Keep Fit '70 D1 De Blikken ARNEMUIDEN
6468 9:00 TOP (A) E1 - TOP (A) E2 De Blikken ARNEMUIDEN
6467 9:00 TOP (A) E3 - ONDO (M) E3 De Blikken ARNEMUIDEN
6431 10:30 Stormvogels (W) E1 - TOP (A) E4 Sportzaal De Belling WESTKAPELLE
6423 15:00 Tjoba E2 - TOP (A) E5 Omnium GOES
5194 13:00 Blauw Wit (K) F1 - TOP (A) F2 Omnium GOES
5206 9:00 Swift (M) F1 - TOP (A) F3 De Sprong MIDDELBURG
5232 10:00 TOP (A) F4 - ONDO (M) F1 De Blikken ARNEMUIDEN
10201 9:00 TOP (A) F6 - Fortis F2 De Blikken ARNEMUIDEN
             
             
Wedstrijdnr. Tijd Zaterdag 4 februari      Accommodatie naam Plaats
13891 20:20 Tempo 1 - TOP (A) 1 Limeshallen, Alphen ad Rijn ALPHEN AAN DEN RIJN
17775 16:00 GKV/Enomics 2 - TOP (A) 2 Van Rappardhal GORINCHEM
17779 13:20 ADO 2 - TOP (A) 3 De Schenkel 'S-GRAVENDEEL
8190 17:20 TOP (A) 4 - Fortis 6 De Blikken ARNEMUIDEN
8191 18:30 TOP (A) 5 - Seolto 4 De Blikken ARNEMUIDEN
8188 14:20 Seolto 5 - TOP (A) 6 Baskensburg VLISSINGEN
19524 14:40 GKV/Enomics A1 - TOP (A) A1 Van Rappardhal GORINCHEM
19505 15:10 TOP (A) A2 - Blauw Wit (K) A1 De Blikken ARNEMUIDEN
7631 13:05 Seolto A1 - TOP (A) A3 Baskensburg VLISSINGEN
20583 14:10 TOP (A) B1 - Vriendenschaar (H) B1 De Blikken ARNEMUIDEN
9986 13:10 TOP (A) B2 - Merwede B2 De Blikken ARNEMUIDEN
9910 11:00 Seolto B2 - TOP (A) B3 Baskensburg VLISSINGEN
9636 16:20 TOP (A) B4 - ONDO (M) B2 De Blikken ARNEMUIDEN
21016 12:10 TOP (A) C1 - KOAG C1 De Blikken ARNEMUIDEN
7315 11:10 TOP (A) D1 - HKC (Ha) D1 De Blikken ARNEMUIDEN
6988 10:00 Fortis D2 - TOP (A) D2 De Belt OOST-SOUBURG
6993 11:00 Luctor D1 - TOP (A) D3 Vliegende Vaart TERNEUZEN
5759 9:10 TOP (A) E2 - ONDO (M) E1 De Blikken ARNEMUIDEN
5776 9:00 TOP (A) E5 - Volharding E2 De Blikken ARNEMUIDEN
4811 9:00 TOP (A) F1 - Blauw Wit (K) F1 De Blikken ARNEMUIDEN
5243 9:00 Tjoba F2 - TOP (A) F4 Omnium GOES
4824 9:00 Luctor F2 - TOP (A) F5 Vliegende Vaart TERNEUZEN
             
             
Wedstrijdnr. Tijd Zaterdag 11 februari      Accommodatie naam Plaats
12704 20:35 KCC/SO natural 1 - TOP (A) 1 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL
15764 18:50 KCC/SO natural 2 - TOP (A) 2 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL
15814 15:20 DSO (K) 2 - TOP (A) 3 De Niervaert KLUNDERT
8251 18:40 TOP (A) 4 - ONDO (M) 4 De Blikken ARNEMUIDEN
8252 17:30 TOP (A) 5 - Luctor 3 De Blikken ARNEMUIDEN
8219 16:15 TOP (A) 6 - Zaamslag 2 De Blikken ARNEMUIDEN
18769 13:15 Vitesse (Ba) A1 - TOP (A) A1 Bongerdhal BARENDRECHT
19544 14:15 DKB A1 - TOP (A) A2 Tivoli EINDHOVEN
7647 15:05 TOP (A) A3 - KVK A1 De Blikken ARNEMUIDEN
20587 17:00 Albatros B1 - TOP (A) B1 Develsteinhal ZWIJNDRECHT
9987 14:25 Thor (R) B1 - TOP (A) B2 Riederpoort BARENDRECHT
9640 14:05 TOP (A) B4 - Luctor B1 De Blikken ARNEMUIDEN
21101 12:00 IJsselvogels C1 - TOP (A) C1 Zuidplas MOORDRECHT
7031 13:05 TOP (A) D1 - Fortis D1 De Blikken ARNEMUIDEN
7013 12:05 TOP (A) D2 - ONDO (M) D1 De Blikken ARNEMUIDEN
7016 11:05 TOP (A) D3 - KVK D1 De Blikken ARNEMUIDEN
5837 9:00 Fortis E1 - TOP (A) E1 De Belt OOST-SOUBURG
5859 9:00 Tjoba E1 - TOP (A) E2 Omnium GOES
5839 12:00 Volharding E1 - TOP (A) E3 Reimerswaalhal KRUININGEN
5892 10:00 TOP (A) E4 - Fortis E2 De Blikken ARNEMUIDEN
4866 9:00 TOP (A) F1 - Luctor F1 De Blikken ARNEMUIDEN
5252 9:45 KVK F1 - TOP (A) F2 Het Groene Woud KAPELLE
4865 9:00 TOP (A) F3 - Fortis F1 De Blikken ARNEMUIDEN
4854 9:00 TOP (A) F5 - TOGO F1 De Blikken ARNEMUIDEN
10218 10:30 BKC F1 - TOP (A) F6 Scheldeveste BRESKENS
             
             
Wedstrijdnr. Tijd Zaterdag 18 februari      Accommodatie naam Plaats
13939 20:00 TOP (A) 1 - KVS/Maritiem 1 De Blikken ARNEMUIDEN
17902 18:10 TOP (A) 2 - KVS/Maritiem 2 De Blikken ARNEMUIDEN
17901 15:25 TOP (A) 3 - Swift (M) 3 De Blikken ARNEMUIDEN
8281 12:05 Scheldevogels 2 - TOP (A) 4 Tuinwijk BERGEN OP ZOOM
19560 16:40 TOP (A) A1 - Albatros A1 De Blikken ARNEMUIDEN
18894 13:05 TOP (A) A2 - Luctor A1 De Blikken ARNEMUIDEN
7660 12:05 ONDO (M) A3 - TOP (A) A3 De Sprong MIDDELBURG
20168 14:20 TOP (A) B1 - Merwede B1 De Blikken ARNEMUIDEN
9988 12:05 TOP (A) B2 - Kinderdijk B2 De Blikken ARNEMUIDEN
9642 13:30 Ventura Sport B2 - TOP (A) B4 Apollohal STRIJEN
21142 11:00 TOP (A) C1 - NIO C1 De Blikken ARNEMUIDEN
7053 13:10 TOGO D1 - TOP (A) D2 Omnium GOES
7048 10:00 Blauw Wit (K) D1 - TOP (A) D3 Omnium GOES
6533 9:00 TOP (A) E1 - ONDO (M) E1 De Blikken ARNEMUIDEN
5925 10:00 TOP (A) E2 - Seolto E1 De Blikken ARNEMUIDEN
5927 9:00 ONDO (M) E3 - TOP (A) E4 De Sprong MIDDELBURG
5923 9:00 Swift (M) E1 - TOP (A) E5 De Sprong MIDDELBURG
4892 9:00 Tjoba F1 - TOP (A) F1 Omnium GOES
4909 9:00 TOP (A) F2 - Luctor F1 De Blikken ARNEMUIDEN
4893 9:55 ONDO (M) F1 - TOP (A) F3 De Sprong MIDDELBURG
4880 9:00 ONDO (M) F2 - TOP (A) F5 De Sprong MIDDELBURG
10205 9:00 TOP (A) F6 - Luctor F2 De Blikken ARNEMUIDEN
             
             
Wedstrijdnr. Tijd Zaterdag 25 februari      Accommodatie naam Plaats
8591 16:40 Atlas 3 - TOP (A) 4 De Belt OOST-SOUBURG
8605 12:00 Fortis 8 - TOP (A) 5 De Belt OOST-SOUBURG
8101 16:15 TOP (A) 6 - BKC 1 De Blikken ARNEMUIDEN
7824 15:05 TOP (A) A3 - Blauw Wit (K) A2 De Blikken ARNEMUIDEN
9624 14:05 TOP (A) B4 - Zaamslag B1 De Blikken ARNEMUIDEN
7359 10:00 DeetosSnel D2 - TOP (A) D1 DeetosSnel-hal DORDRECHT
7195 12:05 TOP (A) D2 - TOGO D1 De Blikken ARNEMUIDEN
10190 13:05 TOP (A) D3 - Seolto D2 De Blikken ARNEMUIDEN
5721 11:00 TOP (A) E1 - Seolto E1 De Blikken ARNEMUIDEN
6231 9:00 TOP (A) E2 - ONDO (M) E2 De Blikken ARNEMUIDEN
6532 9:00 TOP (A) E3 - ONDO (M) E4 De Blikken ARNEMUIDEN
5052 11:00 TOP (A) F1 - Tjoba F1 De Blikken ARNEMUIDEN
5027 11:00 TOP (A) F2 - KVK F1 De Blikken ARNEMUIDEN
10231 10:00 TOP (A) F4 - Seolto F1 De Blikken ARNEMUIDEN
5199 9:00 TOP (A) F5 - Fortis F2 De Blikken ARNEMUIDEN
             
             
Wedstrijdnr. Tijd Zaterdag 4 maart      Accommodatie naam Plaats
13993 20:00 DeetosSnel 1 - TOP (A) 1 DeetosSnel-hal DORDRECHT
17996 18:15 DeetosSnel 2 - TOP (A) 2 DeetosSnel-hal DORDRECHT
8502 13:05 TOP (A) 6 - Fortis 7 De Blikken ARNEMUIDEN
7710 14:15 TOP (A) A3 - Seolto A1 De Blikken ARNEMUIDEN
9983 12:05 TOP (A) B2 - PKC/SWKGroep B3 De Blikken ARNEMUIDEN
9911 11:05 TOP (A) B3 - Terda B1 De Blikken ARNEMUIDEN
9660 14:15 Swift (M) B2 - TOP (A) B4 De Sprong MIDDELBURG
5798 9:00 TOP (A) E4 - Volharding E1 De Blikken ARNEMUIDEN
5298 9:00 TOP (A) F1 - TOP (A) F2 De Blikken ARNEMUIDEN
4633 9:00 Fortis F2 - TOP (A) F5 De Belt OOST-SOUBURG
10204 9:00 ONDO (M) F2 - TOP (A) F6 De Sprong MIDDELBURG
             
             
Wedstrijdnr. Tijd Zaterdag 11 maart      Accommodatie naam Plaats
17979 15:30 Fortis 3 - TOP (A) 3 De Belt OOST-SOUBURG
8694 15:15 TOP (A) 4 - Swift (M) 4 De Blikken ARNEMUIDEN
8695 16:25 TOP (A) 5 - Stormvogels (W) 4 De Blikken ARNEMUIDEN
8316 14:45 BKC 1 - TOP (A) 6 Scheldeveste BRESKENS
19601 16:25 DeetosSnel A2 - TOP (A) A1 DeetosSnel-hal DORDRECHT
19638 14:10 TOGO A1 - TOP (A) A2 Omnium GOES
7871 14:05 TOP (A) A3 - Zaamslag A1 De Blikken ARNEMUIDEN
20638 10:00 Oranje Wit (D) B2 - TOP (A) B1 Oranje Withal DORDRECHT
9989 13:10 PKC/SWKGroep B3 - TOP (A) B2 PKC-hal PAPENDRECHT
9664 13:05 TOP (A) B4 - Fortis B2 De Blikken ARNEMUIDEN
21666 11:00 Fortis C1 - TOP (A) C1 De Belt OOST-SOUBURG
7458 12:05 TOP (A) D1 - DSO (K) D1 De Blikken ARNEMUIDEN
7443 11:05 TOP (A) D3 - Zaamslag D1 De Blikken ARNEMUIDEN
6558 11:00 Tjoba E1 - TOP (A) E1 Omnium GOES
6599 9:00 ONDO (M) E2 - TOP (A) E2 De Sprong MIDDELBURG
6563 10:30 Stormvogels (W) E1 - TOP (A) E3 Sportzaal De Belling WESTKAPELLE
6568 9:00 TOP (A) E5 - Emergo E1 De Blikken ARNEMUIDEN
4976 10:00 Blauw Wit (K) F1 - TOP (A) F1 Omnium GOES
5297 9:00 TOP (A) F3 - Tjoba F2 De Blikken ARNEMUIDEN
5291 9:00 Swift (M) F1 - TOP (A) F4 De Sprong MIDDELBURG
10206 9:00 Fortis F2 - TOP (A) F6 De Belt OOST-SOUBURG
             
             
Wedstrijdnr. Tijd Zaterdag 18 maart      Accommodatie naam Plaats
8402 15:25 ONDO (M) 4 - TOP (A) 4 De Sprong MIDDELBURG
9913 14:00 DSO (K) B1 - TOP (A) B3 De Niervaert KLUNDERT
9646 13:15 ONDO (M) B2 - TOP (A) B4 De Sprong MIDDELBURG
6909 11:00 TOGO D2 - TOP (A) D3 Omnium GOES
5999 10:00 ONDO (M) E3 - TOP (A) E3 De Sprong MIDDELBURG
10197 10:05 TOGO F1 - TOP (A) F6 Omnium GOES

   



 

 

KVTOP Arnemuiden

Copyright © 2013. All Rights Reserved.