• 6.png
  • 2c.png
  • 5c.png
  • 9.png
  • 10.png
  • 7.png
  • 11.png
  • 5.png
  • 1b.png
  • 8.png
  • 3b.png
  • 4b.png
  • 12.png

Indeling ploegen

HKB    
Avanti (P) 1 za Pijnacker
DeetosSnel 1 za Dordrecht
KCC/SO natural 1 za Capelle a/d IJssel
KVS/Maritiem 1 za Den Haag
Oranje Wit (D) 1 za Dordrecht
Sporting Delta 1 za Dordrecht
Tempo 1 za Alphen ad Rijn
TOP (A) 1 za Arnemuiden
     
     
R3W    
ADO 2 za 's-Gravendeel
DSO (K) 2 za Klundert
Fortis 3 za Oost-Souburg
ONDO (M) 3 za Middelburg
Sperwers 2 za Rotterdam
Swift (M) 3 za Middelburg
TOP (A) 3 za Arnemuiden
Ventura Sport 2 za Strijen
     
     
R6A    
Fortis 8 za Oost-Souburg
Luctor 3 za Terneuzen
Seolto 4 za Vlissingen
Stormvogels (W) 4 za Westkapelle
Tjoba 4 za 's-Heer Hendriks Kinderen
TOP (A) 5 za Arnemuiden
     
     
     
     
     
AOKD    
Albatros A1 za Zwijndrecht
DeetosSnel A2 za Dordrecht
DSC A1 za Eindhoven
GKV/Enomics A1 za Gorinchem
PKC/SWKGroep A2 za Papendrecht
Sporting Delta A1 za Dordrecht
TOP (A) A1 za Arnemuiden
Vitesse (Ba) A1 za Barendrecht
     
     
A4B    
BKC A1 za Breskens
Blauw Wit (K) A2 za Kloetinge
KVK A1 za Kapelle
ONDO (M) A3 za Middelburg
Seolto A1 za Vlissingen
TOP (A) A3 za Arnemuiden
Zaamslag A1 za Zaamslag
     
     
     
B3A    
DVS '69 B1    Hendrik Ido Ambacht
Gemini B1    Gouda
Kinderdijk B2    Alblasserdam
Merwede B2    Sliedrecht
PKC/SWKGroep B3    Papendrecht
Thor (R) B1    Rotterdam
TOP (A) B2    Arnemuiden
     
     
B4D    
Fortis B2    Oost-Souburg
Luctor B1    Terneuzen
ONDO (M) B2    Middelburg
Swift (M) B2    Middelburg
TOP (A) B4    Arnemuiden
Ventura Sport B2    Strijen
Zaamslag B1    Zaamslag
     
     
     
D1B    
Albatros D2    Zwijndrecht
DeetosSnel D2    Dordrecht
DSO (K) D1    Klundert
Fortis D1    Oost-Souburg
HKC (Ha) D1    Hardinxveld Giessendam
Seolto D1    Vlissingen
TOP (A) D1    Arnemuiden
     
     
D3D    
Blauw Wit (K) D1    Kloetinge
KVK D1    Kapelle
Luctor D1    Terneuzen
Seolto D2    Vlissingen
Swift (M) D2    Middelburg
TOGO D2    Goes
TOP (A) D3    Arnemuiden
Zaamslag D1    Zaamslag
     
     
E2H    
Fortis E2    Oost-Souburg
ONDO (M) E3    Middelburg
ONDO (M) E4    Middelburg
Stormvogels (W) E1    Westkapelle
TOP (A) E3    Arnemuiden
TOP (A) E4    Arnemuiden
Volharding E1    Yerseke
     
     
F1B    
Blauw Wit (K) F1    Kloetinge
KVK F1    Kapelle
Luctor F1    Terneuzen
Tjoba F1    's-Heer Hendriks Kinderen
TOP (A) F1    Arnemuiden
TOP (A) F2    Arnemuiden
     
     
     
F3A    
BKC F1    Breskens
Fortis F2    Oost-Souburg
Luctor F2    Terneuzen
ONDO (M) F2    Middelburg
TOGO F1    Goes
TOP (A) F5    Arnemuiden
TOP (A) F6    Arnemuiden
RHKB    
DeetosSnel 2 za Dordrecht
GKV/Enomics 2 za Gorinchem
KCC/SO natural 2 za Capelle a/d IJssel
KVS/Maritiem 2 za Den Haag
Nic./Alfa-college 3 za Groningen
Nieuwerkerk 2 za Nieuwerkerk ad IJssel
PKC/SWKGroep 3 za Papendrecht
TOP (A) 2 za Arnemuiden
     
     
R5D    
Atlas 3 za Ritthem
Blauw Wit (K) 3 za Kloetinge
Fortis 6 za Oost-Souburg
ONDO (M) 4 za Middelburg
Scheldevogels 2 za Bergen op Zoom
Swift (M) 4 za Middelburg
TOP (A) 4 za Arnemuiden
     
     
     
R7C    
BKC 1 za Breskens
Fortis 7 za Oost-Souburg
Seolto 5 za Vlissingen
Tjoba 5 za 's-Heer Hendriks Kinderen
TOP (A) 6 za Arnemuiden
Zaamslag 2 za Zaamslag
     
     
     
     
     
A2N    
Blauw Wit (K) A1 za Kloetinge
DKB A1 za Best
Luctor A1 za Terneuzen
NKV A1 za Nuenen
ONDO (M) A2 za Middelburg
PSV/lifovragen.nl A1 za Eindhoven
TOGO A1 za Goes
TOP (A) A2 za Arnemuiden
     
     
B1H    
Albatros B1    Zwijndrecht
Fortis B1    Oost-Souburg
Kinderdijk B1    Alblasserdam
Merwede B1    Sliedrecht
ONDO (M) B1    Middelburg
Oranje Wit (D) B2    Dordrecht
TOP (A) B1    Arnemuiden
Vriendenschaar (H) B1    Hardinxveld Giessendam
     
     
B3B    
DSO (K) B1    Klundert
Keep Fit '70 B1    Roosendaal
Scheldevogels B1    Bergen op Zoom
Seolto B2    Vlissingen
Terda B1    Breda
Tjoba B1    's-Heer Hendriks Kinderen
TOP (A) B3    Arnemuiden
     
     
C1G    
Fortis C1    Oost-Souburg
IJsselvogels C1    Moordrecht
KOAG C1    Krimpen ad IJssel
Movado C1    Dordrecht
NIO C1    Rotterdam
PKC/SWKGroep C2    Papendrecht
Sporting Delta C1    Dordrecht
TOP (A) C1    Arnemuiden
     
     
D1D    
Fortis D2    Oost-Souburg
Keep Fit '70 D1    Roosendaal
ONDO (M) D1    Middelburg
Stormvogels (W) D1    Westkapelle
Tjoba D1    's-Heer Hendriks Kinderen
TOGO D1    Goes
TOP (A) D2    Arnemuiden
     
     
E1G    
Fortis E1    Oost-Souburg
ONDO (M) E1    Middelburg
ONDO (M) E2    Middelburg
Seolto E1    Vlissingen
Tjoba E1    's-Heer Hendriks Kinderen
TOP (A) E1    Arnemuiden
TOP (A) E2    Arnemuiden
     
     
     
E3D    
BKC E1    Breskens
Blauw Wit (K) E1    Kloetinge
Emergo E1    Sint Maartensdijk
Swift (M) E1    Middelburg
Tjoba E2    's-Heer Hendriks Kinderen
TOP (A) E5    Arnemuiden
Volharding E2    Yerseke
     
     
F2E    
Fortis F1    Oost-Souburg
ONDO (M) F1    Middelburg
Seolto F1    Vlissingen
Swift (M) F1    Middelburg
Tjoba F2    's-Heer Hendriks Kinderen
TOP (A) F3    Arnemuiden
TOP (A) F4    Arnemuiden

   



 

 

KVTOP Arnemuiden

Copyright © 2013. All Rights Reserved.