• 6.png
  • 7.png
  • 2c.png
  • 9.png
  • 4b.png
  • 3b.png
  • 1b.png
  • 11.png
  • 8.png
  • 12.png
  • 10.png
  • 5c.png
  • 5.png

Programma

Wed.nr Zaterdag 2 september Tijd Veld vereniging Accommodatie naam
6270 OVVO/De Kroon 1 - TOP (A) 1 15:30 1K40 Sportpark Daalseweide
8395 OVVO/De Kroon 2 - TOP (A) 2 14:00 1K40 Sportpark Daalseweide
8402 KOAG 3 - TOP (A) 3 12:30 1aK60 Sportpark Driekamp
1160 TOP (A) 4 - Swift (M) 4 14:00 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
1437 TOP (A) 5 - Tjoba 4 12:30 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
12347 TOGO 3 - TOP (A) 6 14:15 1K40 Sportpark Het Schenge
3206 PKC/SWKGroep A2 - TOP (A) A1 13:30 2K40 Sportpark Oostpolder
3211 DVS '69 A1 - TOP (A) A2 12:30 1aK60 Sportpark Schildman
2619 ONDO (M) A3 - TOP (A) A3 09:40 1K40 Sportpark De Brigge
7009 TOGO B1 - TOP (A) B1 10:30 1K40 Sportpark Het Schenge
3064 TOP (A) B2 - Seolto B1 09:30 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
7307 Movado C1 - TOP (A) C1 10:45 2bK40 Sportcomplex Patersweg
5234 Seolto C1 - TOP (A) C2 12:00 1K40 Sportpark Bonedijke
5489 TOP (A) C3 - Zierikzee C1 10:45 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
6753 Fortis D1 - TOP (A) D1 09:30 1K40 Sportcomplex Diezestraat
7137 KVK D1 - TOP (A) D2 12:00 2bK40 Kunstgras KVK
7125 Emergo D1 - TOP (A) D3 13:00 2G Sportveld Haestinge
8831 TOP (A) E1 - ONDO (M) E1 09:30 4G Sportcomplex Van Cittersweg
9092 BKC E1 - TOP (A) E2 11:00 2G Sportpark Baersande
8823 Tjoba E2 - TOP (A) E3 09:00 1bK40 Sportpark
8799 Seolto E2 - TOP (A) E4 10:45 3K40 Sportpark Bonedijke
9852 TOP (A) E5 - Swift (M) E1 09:30 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
9857 TOP (A) E6 - ONDO (M) E3 09:30 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
10696 Seolto F1 - TOP (A) F1 09:30 2K40 Sportpark Bonedijke
10716 TOP (A) F2 - Luctor F1 09:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg
10550 Fortis F2 - TOP (A) F4 09:30 5K24 Sportcomplex Diezestraat
10673 ONDO (M) F2 - TOP (A) F5 09:00 3G Sportpark De Brigge
10803 TOP (A) F6 - Fortis F3 10:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg
  kangoeroes 10:00   Sportcomplex Van Cittersweg
velddienst 09:00- 12:00  Adriaan      
fluiten ONDO 3 - Twist 4 12:45    
         
  Dinsdag 5 september(beker)      
10352 Juliana B1 - TOP B1 19:30   gem sportpark
         
Wed.nr Zaterdag 9 september Tijd Veld Accommodatie
6576 TOP (A) 1 - Rohda 1 16:00 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
4110 TOP (A) 2 - Rohda 2 14:15 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
8255 TOP (A) 3 - Maassluis 3 14:15 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
1155 TOGO 4 - TOP (A) 4 17:30 1K40 Sportpark Het Schenge
885 Fortis 6 - TOP (A) 5 14:30 2K40 Sportcomplex Diezestraat
1506 TOP (A) 6 - Tjoba 5 15:45 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
2653 TOP (A) A1 - Fortis A1 12:30 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
6420 TOP (A) A2 - Swift (M) A1 10:45 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
7989 TOP (A) B1 - Fortis B2 11:45 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
3155 KVK B1 - TOP (A) B2 12:15 1K40 Kunstgras KVK
7262 TOP (A) C1 - Fortis C1 10:30 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
5487 Luctor C2 - TOP (A) C3 11:30 2aK40 Sportpark Oude Vaart
6942 TOP (A) D1 - Tjoba D1 09:30 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
6944 TOP (A) D2 - Seolto D1 13:00 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
9036 Luctor E1 - TOP (A) E1 10:30 2bK24 Sportpark Oude Vaart
8835 TOP (A) E2 - Blauw Wit (K) E1 09:30 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
8837 TOP (A) E3 - Swift (M) E2 09:30 4G Sportcomplex Van Cittersweg
8955 TOP (A) E4 - Volharding E1 09:30 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
8583 Fortis E3 - TOP (A) E5 10:00 6K24 Sportcomplex Diezestraat
9309 KVK E2 - TOP (A) E6 11:00 2bK40 Kunstgras KVK
10712 TOP (A) F1 - Volharding F1 10:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg
10709 Tjoba F1 - TOP (A) F2 09:00 2bK40 Sportpark
11107 KVK F1 - TOP (A) F3 11:00 2bK40 Kunstgras KVK
10722 TOP (A) F4 - TOGO F1 09:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg
10725 TOP (A) F5 - Zaamslag F1 11:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg
10796 Stormvogels (W) F1 - TOP (A) F6 10:45 2K40 Sportpark De Prelaat
  kangoeroes 10:00   Sportcomplex Van Cittersweg
velddienst 9:00 - 12:00  Adriaan      
sr.ontvangst 12:00 - 18:00  Marcel M      
fluiten ONDO C1 - KCC C2 11:10    
         
         
Wed.nr Zaterdag 16 september Tijd Veld vereniging Accommodatie naam
6264 Tweemaal Zes 1 - TOP (A) 1 15:30 1aK40 FJH van Eck sportpark
8397 DOS '46 3 - TOP (A) 2 14:30 1K40 Tussenboerslanden (Nijeveen)
8405 ADO 2 - TOP (A) 3 14:30 1K40 Sportcomplex Trekdam
12360 TOP (A) 4 - Keep Fit '70 3 13:15 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
1436 TOP (A) 5 - Seolto 3 13:30 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
882 Fortis 5 - TOP (A) 6 10:45 3K40 Sportcomplex Diezestraat
3207 Sporting Delta A1 - TOP (A) A1 12:30 1aK40 Sportcomplex Gravensingel
3214 Luctor A1 - TOP (A) A2 12:30 1aK40 Sportpark Oude Vaart
2800 TOP (A) A3 - Seolto A1 12:00 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
6980 TOP (A) B1 - Sporting Delta B2 10:45 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
3382 Luctor B1 - TOP (A) B2 09:30 2aK40 Sportpark Oude Vaart
7305 Tilburg C1 - TOP (A) C1 11:15 2K40 KV Tilburg
5248 TOP (A) C2 - ONDO (M) C2 09:30 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
5488 TOP (A) C3 - Zaamslag C1 10:45 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
6903 ONDO (M) D1 - TOP (A) D1 09:00 1K40 Sportpark De Brigge
6758 Fortis D3 - TOP (A) D2 09:30 1K40 Sportcomplex Diezestraat
6947 TOP (A) D3 - Seolto D2 12:00 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
8830 TOP (A) E1 - Fortis E1 09:30 4G Sportcomplex Van Cittersweg
8818 Tjoba E1 - TOP (A) E2 09:00 1bK40 Sportpark
8836 TOP (A) E3 - Fortis E2 09:30 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
8954 TOP (A) E4 - Tjoba E3 09:30 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
8802 Seolto E3 - TOP (A) E5 10:45 2K40 Sportpark Bonedijke
8574 Emergo E1 - TOP (A) E6 10:00 2G Sportveld Haestinge
10713 TOP (A) F1 - Swift (M) F1 09:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg
10547 Fortis F1 - TOP (A) F2 10:30 5K24 Sportcomplex Diezestraat
10729 Volharding F2 - TOP (A) F3 10:00 1bK40 Sportveld Hogeweg
10721 TOP (A) F4 - ONDO (M) F1 11:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg
10723 TOP (A) F5 - Atlas F1 10:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg
10700 Seolto F2 - TOP (A) F6 09:30 2K40 Sportpark Bonedijke
  kangoeroes 10:00   Sportcomplex Van Cittersweg
velddienst 09:00 - 12:00 Richard M      
fluiten TOGO B1 - Fortis B2 13:15    
         
Wed.nr Zaterdag 23 september Tijd Veld vereniging Accommodatie naam
9269 TOP (A) 1 - DOS (W) 1 16:00 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
4313 TOP (A) 2 - Dalto/BNApp.nl 3 14:15 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
8386 TOP (A) 3 - Tjoba 3 14:30 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
12361 Keep Fit '70 3 - TOP (A) 4 12:30 1aK40 Vierhoeven
1122 Seolto 3 - TOP (A) 5 12:15 2K40 Sportpark Bonedijke
3250 TOP (A) A1 - Tilburg A1 12:30 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
2833 TOP (A) A2 - Tjoba A1 10:45 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
2433 Seolto A1 - TOP (A) A3 12:00 1K40 Sportpark Bonedijke
7010 Sporting Delta B2 - TOP (A) B1 12:30 2bK40 Sportcomplex Gravensingel
3584 TOP (A) B2 - Luctor B1 13:00 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
6891 TOP (A) C1 - Tilburg C1 11:45 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
5219 ONDO (M) C2 - TOP (A) C2 11:30 2bK40 Sportpark De Brigge
5430 Zaamslag C1 - TOP (A) C3 11:00 1bK40 Sportveld Polderstraat
6941 TOP (A) D1 - ONDO (M) D1 09:30 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
6943 TOP (A) D2 - Fortis D3 10:30 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
6926 Seolto D2 - TOP (A) D3 09:30 1K40 Sportpark Bonedijke
8576 Fortis E1 - TOP (A) E1 10:30 6K24 Sportcomplex Diezestraat
8833 TOP (A) E2 - Tjoba E1 09:30 4G Sportcomplex Van Cittersweg
8580 Fortis E2 - TOP (A) E3 09:30 6K24 Sportcomplex Diezestraat
8826 Tjoba E3 - TOP (A) E4 09:00 1bK40 Sportpark
9851 TOP (A) E5 - Seolto E3 09:30 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
9856 TOP (A) E6 - Emergo E1 09:30 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
10946 Swift (M) F1 - TOP (A) F1 09:00 2cK40 Sportpark De Sprong
10714 TOP (A) F2 - Fortis F1 09:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg
10717 TOP (A) F3 - Volharding F2 10:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg
10670 ONDO (M) F1 - TOP (A) F4 09:30 3G Sportpark De Brigge
10529 Atlas F1 - TOP (A) F5 10:00 1aK60 Sportveld Ritthem
10801 TOP (A) F6 - Seolto F2 11:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg
  kangoeroes 10:00   Sportcomplex Van Cittersweg
velddienst 09:00 - 12:00  Maykel vd B      
sr ontvangst 12:00 - 18:00 Marcel M      
fluiten Fortis B2 - TOGO B1 10:15    
         
         
         
Wed.nr Zaterdag 30 september Tijd Veld vereniging Accommodatie naam
5921 TOP (A) 1 - DeetosSnel 1 16:00 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
8132 TOP (A) 2 - DeetosSnel 2 14:15 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
7890 TOP (A) 3 - IJsselvogels 3 15:30 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
1137 Swift (M) 4 - TOP (A) 4 11:30 1cK40 Sportpark De Sprong
1143 Tjoba 4 - TOP (A) 5 12:30 2aK60 Sportpark
3229 TOP (A) A1 - Vriendenschaar (H) A1 12:30 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
6399 TOP (A) A2 - Focus A1 10:45 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
6438 TOP (A) B1 - TOGO B1 11:45 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
3910 Seolto B1 - TOP (A) B2 10:45 1K40 Sportpark Bonedijke
7292 TOP (A) C1 - Movado C1 10:30 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
5249 TOP (A) C2 - Seolto C1 14:15 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
5481 Zierikzee C1 - TOP (A) C3 10:00 1K40 Sportpark Blokweg
6940 TOP (A) D1 - Fortis D1 09:30 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
6948 TOP (A) D3 - Emergo D1 13:00 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
8768 ONDO (M) E1 - TOP (A) E1 09:00 2aK60 Sportpark De Brigge
8834 TOP (A) E2 - BKC E1 09:30 4G Sportcomplex Van Cittersweg
8838 TOP (A) E3 - Tjoba E2 09:30 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
8953 TOP (A) E4 - Seolto E2 09:30 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
8811 Swift (M) E1 - TOP (A) E5 09:00 1cK40 Sportpark De Sprong
9198 ONDO (M) E3 - TOP (A) E6 09:00 2aK60 Sportpark De Brigge
10711 TOP (A) F1 - Seolto F1 10:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg
11097 Luctor F1 - TOP (A) F2 09:30 1bK24 Sportpark Oude Vaart
10936 Scheldevogels F1 - TOP (A) F3 09:15 3G Sportpark De Staakberg
10720 TOP (A) F4 - Fortis F2 11:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg
10724 TOP (A) F5 - ONDO (M) F2 09:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg
11187 Fortis F3 - TOP (A) F6 09:30 5K24 Sportcomplex Diezestraat
  kangoeroes 10:00   Sportcomplex Van Cittersweg
velddienst 09:00 - 12:00  Richard M      
sr.ontvangst 12:00 - 18:00 Marcel M      
fluiten Fortis 4 - Vriendenschaar 3 12:50    
  ONDO C1 - TOP C1     09:10    
         
         
Wed.nr Zaterdag 7 oktober Tijd Veld vereniging Accommodatie naam
6267 Sporting Delta 1 - TOP (A) 1 15:30 1aK40 Sportcomplex Gravensingel
8401 Sporting Delta 2 - TOP (A) 2 14:00 1aK40 Sportcomplex Gravensingel
8408 WION 3 - TOP (A) 3 13:30 1aK60 Sportcomplex Max Planckplaats
1161 TOP (A) 4 - TOGO 4 13:30 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
1435 TOP (A) 5 - Fortis 6 12:00 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
840 Blauw Wit (K) 3 - TOP (A) 6 14:00 1aK60 Sportterrein De Weitjes
3204 GKV/Enomics A1 - TOP (A) A1 12:30 1K40 Molenvliet
3210 Albatros A2 - TOP (A) A2 11:30 1K40 Sportpark Develstein
2682 KVK A1 - TOP (A) A3 10:15 1K40 Kunstgras KVK
7011 Fortis B2 - TOP (A) B1 10:00 3K40 Sportcomplex Diezestraat
4000 TOP (A) B2 - KVK B1 10:30 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
7306 Fortis C1 - TOP (A) C1 10:30 1K40 Sportcomplex Diezestraat
5433 TOGO C1 - TOP (A) C2 10:00 1K40 Sportpark Het Schenge
5490 TOP (A) C3 - Luctor C2 09:30 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
6936 Tjoba D1 - TOP (A) D1 10:00 1bK40 Sportpark
6923 Seolto D1 - TOP (A) D2 09:30 1K40 Sportpark Bonedijke
6905 ONDO (M) D2 - TOP (A) D3 09:45 1K40 Sportpark De Brigge
8832 TOP (A) E1 - Luctor E1 09:30 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
9218 Blauw Wit (K) E1 - TOP (A) E2 10:45 2G Sportterrein De Weitjes
8814 Swift (M) E2 - TOP (A) E3 09:00 1cK40 Sportpark De Sprong
8952 Volharding E1 - TOP (A) E4 11:00 1bK40 Sportveld Hogeweg
9850 TOP (A) E5 - Fortis E3 09:30 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
9858 TOP (A) E6 - KVK E2 09:30 4G Sportcomplex Van Cittersweg
10727 Volharding F1 - TOP (A) F1 10:00 1bK40 Sportveld Hogeweg
10715 TOP (A) F2 - Tjoba F1 09:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg
10719 TOP (A) F3 - KVK F1 10:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg
10941 TOGO F1 - TOP (A) F4 11:15 2K24 Sportpark Het Schenge
11190 Zaamslag F1 - TOP (A) F5 09:30 1bK40 Sportveld Polderstraat
10802 TOP (A) F6 - Stormvogels (W) F1 11:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg
  kangoeroes 10:00   Sportcomplex Van Cittersweg
velddienst 9:00 - 12:00 uur: Bob Riemens      
         
         
Wed.nr Zaterdag 14 oktober Tijd Veld vereniging Accommodatie naam
5893 TOP (A) 1 - Oranje Wit (D) 1 16:00 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
8317 TOP (A) 2 - PKC/SWKGroep 3 14:30 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
8035 TOP (A) 3 - RWA 4 13:00 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
12357 TOP (A) 6 - Scheldevogels 2 14:45 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
2709 TOP (A) A1 - RWA A1 11:30 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
3321 TOP (A) A2 - TOGO A1 10:00 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
2801 TOP (A) A3 - ONDO (M) A3 13:15 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
5250 TOP (A) C2 - TOGO C1 12:00 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
6945 TOP (A) D2 - KVK D1 10:45 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
6946 TOP (A) D3 - ONDO (M) D2 09:30 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg
10718 TOP (A) F3 - Scheldevogels F1 09:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg
  kangoeroes 10:00   Sportcomplex Van Cittersweg
velddienst 09:00 - 12:00  Maykel      
fluiten ONDO C1 - Tjoba C1 09:45    
  Fortis 4 - Rust Roest 5 14:30    
  Fortis 3 - Twist 3 16:00    
         
         
         
Wed.nr Zaterdag 21 oktober Tijd Veld vereniging Accommodatie naam
12345 TOP (A) 6 - Atlas 3 11:30 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
2802 TOP (A) A3 - KVK A1 10:00 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg
  kangoeroes 10:00   Sportcomplex Van Cittersweg

   



 

 

KVTOP Arnemuiden

Copyright © 2013. All Rights Reserved.