• 8.png
  • 6.png
  • 4b.png
  • 2c.png
  • 5.png
  • 5c.png
  • 10.png
  • 1b.png
  • 3b.png
  • 7.png
  • 11.png
  • 9.png
  • 12.png

Programma

Zaterdag 1 april Tijd Accommodatie Vervoer
KVS/Maritiem 3 - TOP (A) 2 14:00 Cas van Dijkpark  
HKC (Ha) 3 - TOP (A) 3 11:30  Boven Hardinxveld  
Fortis 5 - TOP (A) 4 13:00 Diezestraat Angela, Pieter, Stefan
TOP (A) 5 - Zaamslag 2 14:45  Van Cittersweg  
Tjoba 5 - TOP (A) 6 12:30 Sportpark Joke, Rinus, André
Avanti (P) A1 - TOP (A) A1 13:00  De Groene Wijdte Er1k, Jelle, Julia
Albatros A2 - TOP (A) A2 11:30  Develstein Jianlan, Jonathan, Robin
TOP (A) B1 - Albatros B1 13:15  Van Cittersweg  
TOP (A) B2 - Seolto B1 12:00 Van Cittersweg  
TOP (A) B3 - Fortis B2 13:15  Van Cittersweg  
TOP (A) C1 - TOGO C1 12:00 Van Cittersweg  
TOP (A) D1 - Fortis D1 10:45  Van Cittersweg  
DSO (K) D2 - TOP (A) D2 10:30 Sportpark  Molenvliet Anne, Timon, lucy
TOP (A) D3 - TOGO D2 10:45  Van Cittersweg  
TOP (A) D4 - KVK D1 9:30 Van Cittersweg  
TOP (A) E1 - ONDO (M) E1 9:30 Van Cittersweg  
Swift (M) E1 - TOP (A) E2 9:30 De Sprong Sven, Mbali
TOP (A) E3 - Fortis E1 9:30 Van Cittersweg  
TOP (A) E4 - Tjoba E4 9:30  Van Cittersweg  
Tjoba F1 - TOP (A) F1 10:45 Sportpark Tessa, Anna
Volharding F1 - TOP (A) F2 9:30 Sportveld Hogeweg Jayden, Ayleen
KVK F1 - TOP (A) F3 10:30 Kunstgras KVK  Merel, Jemima
Tjoba F3 - TOP (A) F4 9:15 Sportpark  Manouk en Daniel
Fortis F2 - TOP (A) F5 10:30 Diezestraat Kyra, Chelsea
TOP (A) F6 - Emergo F1 9:30 Van Cittersweg  
TOGO F1 - TOP (A) F7 11:00  Het Schenge Pauline, Olga
TOP (A) F8 - ONDO (M) F3 10:30 Van Cittersweg  
kangoeroes 10:00    
9:00 - 12:00 : Richard      
12:00 - 16:30 wna      
       
       
Zaterdag 8 april Tijd Accommodatie Vervoer
TOP (A) 2 - Oranje Wit (D) 2 11:30  Van Cittersweg  
TOP (A) 3 - Tjoba 2 13:00 Van Cittersweg  
TOP (A) A1 - ONDO (M) A1 11:30  Van Cittersweg  
TOP (A) A2 - TOGO A1 10:00  Van Cittersweg  
TOP (A) A3 - Blauw Wit (K) A2 10:00  Van Cittersweg  
kangoeroes 10:00    
9:00 - 12:00  Bob       
Atlas 2 - fortis 4 12:30    
TOGO 2 - Luctor 2 11:15    
Bl. Wit A1 - Albatros A2 10:30    
       
       
       
Zaterdag 15 april Tijd Accommodatie Vervoer
KCC/SO natural 3 - TOP (A) 2 11:30  Schenkel  
DES (D) 3 - TOP (A) 3 11:00  Biesland  
TOP (A) 4 - Atlas 3 14:00 Van Cittersweg  
Seolto 3 - TOP (A) 5 12:00 Bonedijke Willem, Ajith, Salina
TOP (A) 6 - Fortis 6 12:30  Van Cittersweg  
Korbis A1 - TOP (A) A1 12:30 Sportpark Sniep  Erik, Noelle, Marino
TOP (A) A2 - Blauw Wit (K) A1 10:45  Van Cittersweg  
ONDO (M) A3 - TOP (A) A3 10:45  De Brigge Lieke, Willemijn, Tessi
DeetosSnel B2 - TOP (A) B1 13:30 Vorrinklaan Arie, Joelle, Floris
DSO (K) B1 - TOP (A) B2 11:45   Molenvliet Mirja, Matthias, Wiena
Luctor B1 - TOP (A) B3 11:30  Oude Vaart Selin, Milou, Rosa, Ilse
Movado C1 - TOP (A) C1 12:45  Patersweg Menno, Sara, Amy
ONDO (M) D1 - TOP (A) D1 13:30  De Brigge Tobias, Menno, Esmee
TOP (A) D2 - Volharding D1 9:30  Van Cittersweg  
Tjoba D2 - TOP (A) D3 10:00 Sportpark Diederik,Joram,Marline,Eline
ONDO (M) D2 - TOP (A) D4 12:30 Sportpark De Brigge Daan, Eline,Manuel, Nikki
Tjoba E1 - TOP (A) E1 9:30 Sportpark Lieke, Nienke
TOP (A) E2 - ONDO (M) E2 9:30 Van Cittersweg  
ONDO (M) E4 - TOP (A) E3 9:30 Sportpark De Brigge Ceylin, Anne
BKC E2 - TOP (A) E4 11:00 Sportpark Baersande  
TOP (A) F1 - Luctor F1 10:30  Van Cittersweg  
TOP (A) F2 - Tjoba F2 9:30  Van Cittersweg  
TOP (A) F3 - ONDO (M) F1 11:30  Van Cittersweg  
TOP (A) F4 - ONDO (M) F2 9:30 Van Cittersweg  
TOP (A) F5 - Luctor F2 11:30  Van Cittersweg  
Swift (M) F2 - TOP (A) F6 9:30  De Sprong Lisa
TOP (A) F7 - TOP (A) F8 10:30  Van Cittersweg  
kangoeroes 10:00    
wna      
       
       
Zaterdag 22 april Tijd Accommodatie Vervoer
KZ/Hiltex 1 - TOP (A) 1 16:00 Sportpark De Koog  
       
       
       
       
Zaterdag 29 april Tijd Accommodatie Vervoer
KCC/SO natural 1 - TOP (A) 1 15:30 Sportpark Schenkel  
       
       
       
       
Zaterdag 6 mei Tijd Accommodatie Vervoer
TOP (A) 1 - KZ/Hiltex 1 15:30  Van Cittersweg  
TOP (A) 2 - KCR 2 13:45  Van Cittersweg  
TOP (A) 3 - KOAG 3 14:45  Van Cittersweg  
Swift (M) 3 - TOP (A) 4 12:00  De Sprong Natasja, Richard, Kevin
Fortis 7 - TOP (A) 5 13:00  Diezestraat Rita, Johan,  Ria B.
TOP (A) 6 - Stormvogels (W) 3 16:15  Van Cittersweg  
TOP (A) A1 - Maassluis A1 12:00  Van Cittersweg  
Juliana A1 - TOP (A) A2 13:45 Gem. sportpark Micha, Joan, Lisanne
TOP (A) A3 - BKC A1 13:15  Van Cittersweg  
Oranje Wit (D) B2 - TOP (A) B1 13:45  Stadspolders Arie, Roel, Hanna
TOP (A) B2 - Swift (M) B1 9:30  Van Cittersweg  
TOP (A) B3 - Tjoba B1 12:00  Van Cittersweg  
TOP (A) C1 - Oranje Wit (D) C2 10:45  Van Cittersweg  
Seolto D1 - TOP (A) D1 10:45  Bonedijke Daniel, Fleur, Joan
TOP (A) D2 - Juliana D1 10:45  Van Cittersweg  
TOP (A) D3 - Fortis D3 9:30  Van Cittersweg  
Juliana D2 - TOP (A) D4 12:00 Gem. sportpark Simone, Sanne
Volharding E1 - TOP (A) E1 11:45  Hogeweg Xander, Christian
BKC E1 - TOP (A) E2 11:00 Baersande Ruben, Mbali
Stormvogels (W) E1 - TOP (A) E3 9:30  De Prelaat Naomi, Sem
Luctor E1 - TOP (A) E4 10:30  Oude Vaart  
Seolto F1 - TOP (A) F1 9:30  Bonedijke Corné, Emmelie
Blauw Wit (K) F1 - TOP (A) F2 9:30  De Weitjes Kiana, Jochem
Swift F1 - TOP (A) F3 9:30  de Sprong Elise, Sophie
Fortis F1 - TOP (A) F4 9:30  Diezestraat Chloe en Brent
BKC F1 - TOP (A) F5 10:00  Baersande Sophie, Quinty
TOP (A) F6 - Fortis F3 9:30  Van Cittersweg  
TOP (A) F7 - ONDO (M) F3 10:30 Van Cittersweg  
TOGO F1 - TOP (A) F8 11:00  Het Schenge Jordi,Nick
kangoeroes 10:00    
Stormvogels-TOP scoro's 9:30 Westkapelle  
9:00 - 10:45 Richard      
Fortis C1 - Vriendenschaar C1 10:45    
ONDO C1 - ADO C1 10:00    
       
       
       
       
zaterdag 13 mei Tijd Accommodatie Vervoer
TOP (A) 1 - DVO/Accountor 1 15:30  Van Cittersweg  
TOP (A) 2 - HKC (Ha) 2 14:00  Van Cittersweg  
KVS/Maritiem 4 - TOP (A) 3 14:00 Cas van Dijkpark  
TOP (A) 4 - Swift (M) 3 16:00  Van Cittersweg  
TOP (A) 5 - Fortis 7 14:30  Van Cittersweg  
Stormvogels (W) 3 - TOP (A) 6 11:30 Sportpark De Prelaat Kobus, Ria de R., Willeke
TOP (A) A1 - DVS '69 A1 12:15  Van Cittersweg  
TOP (A) A2 - ADO A1 13:00  Van Cittersweg  
Zaamslag A1 - TOP (A) A3 12:30  Polderstraat Sanne, Veronique, Amy
TOP (A) B1 - Oranje Wit (D) B2 10:45  Van Cittersweg  
Swift (M) B1 - TOP (A) B2 11:45  De Sprong Coen, Juda, Britt
Tjoba B1 - TOP (A) B3 12:00 Sportpark Nina, Gertine, Vianne, Ronald
Oranje Wit (D) C2 - TOP (A) C1 11:00  Stadspolders Iris, Jelmer, Joan
TOP (A) D1 - Seolto D1 9:30  Van Cittersweg  
Juliana D1 - TOP (A) D2 12:00 Gem. sportpark Pauline, Kira, Nienke
Fortis D3 - TOP (A) D3 9:30 Sportcomplex Diezestraat Judah,Romi,Rohde,Lyana
TOP (A) D4 - Juliana D2 11:45  Van Cittersweg  
TOP (A) E1 - Volharding E1 9:30  Van Cittersweg  
TOP (A) E2 - BKC E1 10:30  Van Cittersweg  
TOP (A) E3 - Stormvogels (W) E1 9:30  Van Cittersweg  
TOP (A) E4 - Luctor E1 10:30  Van Cittersweg  
TOP (A) F1 - Seolto F1 9:30  Van Cittersweg  
TOP (A) F2 - Blauw Wit (K) F1 11:30  Van Cittersweg  
TOP (A) F3 - Swift F1 11:30 Van Cittersweg  
TOP (A) F4 - Fortis F1 10:30 Van Cittersweg  
TOP (A) F5 - BKC F1 9:30 Van Cittersweg  
Fortis F3 - TOP (A) F6 9:30  Diezestraat Sterre, Esmee
ONDO (M) F3 - TOP (A) F7 9:45  De Brigge Senna, Sofie
TOP (A) F8 - TOGO F1 10:30 Van Cittersweg  
kangoeroes 10:00    
       
       
       
Zaterdag 20 mei Tijd Accommodatie Vervoer
TOP/Quoratio 1 - TOP (A) 1 15:30  TOP Sassenheim  
Nieuwerkerk 3 - TOP (A) 2 18:30 De Kleine Vink Veld  
Tempo 2 - TOP (A) 3 17:00 Zegersloot  
Atlas 3 - TOP (A) 4 14:30 Ritthem Daniël, Kristie, Pieter
TOP (A) 5 - Seolto 3 14:45  Van Cittersweg  
Fortis 6 - TOP (A) 6 11:30  Diezestraat Erika, Sharona, JanPieter
Nieuwerkerk A2 - TOP (A) A1 11:00 De Kleine Vink Veld Erik, Dennis, Willemijn
Luctor A1 - TOP (A) A2 12:45  Oude Vaart Dimitry, Jasmijn, Wesley
TOP (A) B1 - DeetosSnel B2 13:15  Van Cittersweg  
TOP (A) B2 - DSO (K) B1 12:00  Van Cittersweg  
TOP (A) B3 - Luctor B1 13:30 Van Cittersweg  
TOP (A) C1 - Movado C1 10:45 Van Cittersweg  
TOP (A) D1 - ONDO (M) D1 10:45  Van Cittersweg  
Volharding D1 - TOP (A) D2 12:00  Hogeweg Linde, Peter, Luna
TOP (A) D3 - Tjoba D2 12:00 Van Cittersweg  
TOP (A) D4 - ONDO (M) D2 9:30 Van Cittersweg  
TOP (A) E1 - Tjoba E1 9:30  Van Cittersweg  
ONDO (M) E2 - TOP (A) E2 13:00 Sportpark De Brigge Sven, Ruben
TOP (A) E3 - ONDO (M) E4 9:30  Van Cittersweg  
TOP (A) E4 - BKC E2 9:30 Van Cittersweg  
Luctor F1 - TOP (A) F1 10:30 Oude Vaart anna, Koert
Tjoba F2 - TOP (A) F2 9:00 Sportpark Jayden, Ayleen
ONDO (M) F1 - TOP (A) F3 9:45 De Brigge Lennart, Peter
ONDO (M) F2 - TOP (A) F4 9:45  De Brigge Esmee , Dion
Luctor F2 - TOP (A) F5 9:30 Oude Vaart Kyra, Chelsey
TOP (A) F6 - Swift (M) F2 9:30 Van Cittersweg  
TOP (A) F8 - TOP (A) F7 10:30 Van Cittersweg  
kangoeroes 10:00    
9:00 - 12:00 Bob Riemens      
       
       
Zaterdag 27 mei Tijd Accommodatie Vervoer
TOP (A) 1 - PKC/SWKGroep 1 15:30  Van Cittersweg  
TOP (A) 2 - VEO 2 13:45  Van Cittersweg  
TOP (A) 3 - Oranje Wit (D) 3 13:30  Van Cittersweg  
TOP (A) 4 - Fortis 5 15:00 Van Cittersweg  
Zaamslag 2 - TOP (A) 5 15:00  Polderstraat Wilco, Jolanda, Amber
TOP (A) 6 - Tjoba 5 11:30  Van Cittersweg  
TOP (A) A1 - KCC/SO natural A2 12:00 Van Cittersweg  
TOP (A) A2 - Tjoba A1 10:30 Van Cittersweg  
KVK A1 - TOP (A) A3 10:15 Kunstgras KVK  Lieke, Willemijn, Tessi
Albatros B1 - TOP (A) B1 10:30  Develstein Anne, Hanna, Joelle
Seolto B1 - TOP (A) B2 12:00  Bonedijke Sanne, Sander, Juda
Fortis B2 - TOP (A) B3 10:00  Diezestraat Jherino, Mark, Carlo, Myrthe
TOGO C1 - TOP (A) C1 12:00  Het Schenge Niels, Jelmer Ralph
Fortis D1 - TOP (A) D1 9:30 Diezestraat Quinten, Sterre, Summer
TOP (A) D2 - DSO (K) D2 10:00 Van Cittersweg  
TOGO D2 - TOP (A) D3 10:00 Sportpark Het Schenge Juul, Yacomijn,Meagan,Lieke
KVK D1 - TOP (A) D4 11:00 Kunstgras KVK  Elze, Gijs
ONDO (M) E1 - TOP (A) E1 9:45 Sportpark De Brigge Xander, Nienke
TOP (A) E2 - Swift (M) E1 9:30 Sportcomplex Van Cittersweg  
Fortis E1 - TOP (A) E3 9:30  Diezestraat Aron, Sem
Tjoba E4 - TOP (A) E4 9:30 Sportpark  
TOP (A) F1 - Tjoba F1 9:30  Van Cittersweg  
TOP (A) F2 - Volharding F1 11:30 Van Cittersweg  
TOP (A) F3 - KVK F1 10:30  Van Cittersweg  
TOP (A) F4 - Tjoba F3 11:30 Van Cittersweg  
TOP (A) F5 - Fortis F2 9:30 Van Cittersweg  
Emergo F1 - TOP (A) F6 10:00  Haestinge Anne Rose, Jinthe
TOP (A) F7 - TOGO F1 10:30 Van Cittersweg  
ONDO (M) F3 - TOP (A) F8 9:45  De Brigge Jurre, Christian
kangoeroes 10:00    
wna      
Fortis C1 - sporting Delta C1 10:30    

   



 

 

KVTOP Arnemuiden

Copyright © 2013. All Rights Reserved.